Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi ( RİBEGEM ) ekibimiz Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde düzenlenen “Güç Sende, Biz De Yanında” etkinliğinde stant kurarak ilimize okumak için gelen öğrencilerimize yöresel ürünlerimizden ikramda bulundu ve şehrimize yeni gelen öğrencilerimize ilimizde gençlere yönelik yapılan faaliyetlerin içerisinde yer aldığı broşürlerden dağıttı.

Rize Belediyesinin de aralarında olduğu, ilimizde gençlere yönelik hizmet sunan kamu kurum kuruluları ile sivil toplum kuruluşları, Rize İl Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı Birimi koordinasyonunda, “Güç sen de, Biz de yanında!” etkinliği ile üniversite öğrencileriyle buluştu.

İlimize gelen öğrencilerin sosyal uyumunu sağlayarak kolayca şehrimize adapte olmasını gerçekleştirmek amacıyla düzenlenen etkinlik içerisinde şehrimizdeki sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal zenginlikler yer aldı.

Rize Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi Zihni Derin Kampüsünde gerçekleştirilen etkinliğe, Rize Valisi Kemal Çeber, Rize Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Genç, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’in eşi Fatma Metin, kurum müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Yapılan yorumlar

  • Üzgünüm bu konuya henüz bir yorum yapılmamış.

  • Konuya yorum yap

    Konuya yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın