Koronavirüs Covid-19 salgını dolayısıyla sosyal imkanlardan mahrum kalan gençler için Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi tarafından her ayın son Cuma günü online ödüllü bilgi yarışması düzenlenecek. İlk yarışma 28 Ağustos Cuma günü saat 21.00’da yapılacak.
Bundan önce de 4 kez düzenlenen online bilgi yarışmalarının 5.’si düzenleniyor. Her ayın son Cuma günü akşam saat 21.00’da düzenlenecek olan bilgi yarışmalarına Ribegem’in sosyal medya sayfalarından belirtilen adresten girilebilecek.
1. olan yarışmacıya 300  TL, 2.’ye 200 TL ve 3.’ye 100 TL değerinde hediye çeki takdim edilecek.
Yarışma Zoom uygulaması üzerinden canlı yayında gerçekleştirilecek ve yarışmacılar aynı anda Kahoot uygulaması üzerinden canlı yayında sorulan soruları cevaplayacak.
Zoom uygulamasına gençler, 306-576-2833 numaralı ID ve 5353 olan şifre ile girerek yarışmaya başlayacaklar. Yarışmaya yarım saat kala Ribegem sosyal medya hesaplarından yarışmanın link paylaşımı da yapılacak. Bu bağlantı üzerinden de yarışmaya doğrudan katılım sağlanabilecek. Diğer gerekli bilgiler yarışma başlamadan canlı yayında katılımcılar ile paylaşılacak.
Yarışmacılar detaylı bilgi için Ribegem’in Facebook, Twitter ve İnstagram hesaplarından (@ribegem) mesaj yoluyla ulaşabilirler.

Yapılan yorumlar

  • Üzgünüm bu konuya henüz bir yorum yapılmamış.

  • Konuya yorum yap

    Konuya yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın