E- SPOR TURNUVASI TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ

29.06.2022 Tarihinde Yayınlandı

Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi ( RİBEGEM ) in ilimizde başlattığı “RİBEGEM Gençlik Festivali” kapsamında düzenlenen etkinlikler arasında yer alan ödüllü E- Spor Turnuvası Valorant oyununda kazananlara ödülleri Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin tarafından verildi.

Rize’de turnuva duyurularının yapıldığı ilk andan itibaren gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ve oldukça fazla başvurunun yaşandığı etkinliğe 80 kişiye katılım imkanı verilebildi. 5 kişilik 16 takımın mücadele verdiği “Valorant Turnuvası” 4 gün boyunca sürdü. Kıyasıya mücadeleyle geçen 4 günün ardından ise kazananlara Rize Belediyesi tarafından hediye çekleri takdim edildi.

Turnuva sonunda 1. Takım 2500 tl, 2. Takım 2000 tl, 3. Takım ise 1500 tl’lik hediye çeki kazandı.

Bir 11 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 15 kişi, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 11 kişi, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 6 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 6 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Yapılan yorumlar

  • Üzgünüm bu konuya henüz bir yorum yapılmamış.

  • Konuya yorum yap

    Konuya yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın